Skip to main content
Search Liberal.ca

Beauséjour

Your Member of Parliament —

The Honourable Dominic LeBlanc was elected to the House of Commons in November 2000 and re-elected in June 2004, in January 2006 and October 2008 and in May 2011. Since then, he has served on the Special Committee on Non-Medical Use of Drugs, The Standing Committees on Fisheries and Oceans, Transport and Government Operations, National Defence and Veterans Affairs, and ...

Read more »

Make a difference in Beauséjour

Riding President

Clermont Richard
clem.richard1944@gmail.com

PTA Contact info

New Brunswick Liberal Association
715 Brunswick Street
http://www.nblib.nb.ca
lauren.butler@nbliberal.ca

Riding Map

We have detected this as your most probable location.

To get better results Enter your postal code here